| خرید لایسنس اورجینال نود 32 ورژن 12 ناد مارکت تخصصی ترین تخفیف ویژه

 

 

عکس

  ESET INTERNET Security 

محصولی ویژه برای ویندوز

 در سال 2017 میلادی نام محصول ESET Smart Security به ESET Internet Security تغییر کرده است . این محصول علاوه بر آنتی ویروس ، دیواره آتش ، ضد هرزنامه ، کنترل والدین ، حفاظت از بانکداری و پرداخت ، دارای امکانات جدیدی مانند حفاظت از دوربین کامپیوتر و لپ تاپ ، و حفاظت از مودم (روتر) می باشد. این محصول برای حفظ امنیت کاربرانی که بصورت مداوم با اینترنت سرو کار دارند طراحی شده است .

 

لینک دانلود مستقیم آنتی ویروس ESET Internet Security

محبوب ترین ویژگی های آنتی ویروس ESET Internet Security
عکس
تعادل برای امنیت و حریم خصوصی برقراری بهترین تعادل برای امنیت و حریم خصوصی شما ، دفاع ضرروی در برابر نرم افزار های مخرب با بهترین تشخیص ، راندمان بالا با استفاده از کمترین منابع سیستمی.
عکس
حفاظت از بانکداری و پرداخت برای حفظ امنیت پول های شما در هنگام خرید و یا پرداخت آنلاین کلمات عبور و اطلاعات کارت های اعتباری شما را رمز گذاری می کند.
عکس
کنترل دسترسی به دوربین و روتر زمانی که شخصی در تلاش است تا به دوربین لپ تاپ و یا کامپیوتر شما دسترسی پیدا کند یک پیغام هشدار دریافت می کنید . می توانید امنیت روتر خود را بررسی نمایید و ببینید چه اشخاصی به آن متصل هستند.
عکس
کنترل والدین ، این ویژگی امکان کنترل و نظارت والدین بر عملکرد کودکان در محیط وب را فراهم می آورد ، با استفاده از این قابلیت قادر خواهید بود سایت های مجاز و غیر مجاز را دسته بندی کرده و آن هایی که از نظر محتوا مناسب کودکان نمی باشد را مسدود کنید.
عکس
دیوار آتش شخصی ، هنگامی که در یک مکان عمومی با استفاده از وای فای به اینترنت متصل می شوید از طریق دیوار آتش از اطلاعات شخصی شما محافظت می کند.
عکس
حفاظت در برابر حمله اسکریپت ، تشخیص و محافظت در برابر جاوا اسکریپت های مخربی که تلاش می کنن از طریق مرورگر شما به ویندوز پاورشل دسترسی پیدا کنند.

ENJOY SAFER TECHNOLOGY

:: ازیک تکنولوژی امن لذت ببرید ::